ZVONILKY POPRVÉ

Vydáno: 22.6.2009 (1654 přečtení) | Téma:


Každý z nás má nějaké svá poprvé, a tak i my mažoretky Zvonilky máme své „POPRVÉ“ za sebou. Dne 6.6.2009 na oslavách 100.výročí narození Jindřicha Pravečka jsme měli své první vystoupení. Malé mažoretky každý čtvrtek poctivě a pilně nacvičovaly svou sestavu.

Díky tomu, že jsme měly tu čest vystoupit v doprovodu Výprachtické dechovky, jsme mohly trénovat naše kroky za zvuků pochodu Adria. Tento byl také doprovodem při našem vystoupení. Čekalo nás první oblékání do žlutočervených kostýmů a upravit vlásky.

Jen počasí nebylo vlídné, zataženo a zima. Rodiče nás při čekáni balili do mikin a pak to přišlo. Ozvaly se první tóny Výprachtické dechovky. Velitelka mažoretek napochodovala na podium a na její povel nastupují ostatní Zvonilky.

Nástup byl malinko nezdařený, přesto se děvčata nenechala vůbec vyvést z míry. Všechny se zachovaly jako profesionálky. Nepřestaly pochodovat a dokončily sestavu. Je třeba zmínit, že děvčata nacvičovala od února 2009, a tak musím říct, že mají můj veliký obdiv. Naučily se za dost krátkou dobu pochodovat, točit hůlkou a zkoordinovat jednotlivé pohyby v sestavě. To je kus práce. Já jsem na Zvonilky pyšná a věřím, že na dalším vystoupení holky napochodují s dokonalým nástupem. A že budou pořád tak veselé a své!


Komentáře:
Kontrolní obrázek

Opište kód z obrázku


Pravidla a možnosti formátování:

  • Nepoužívejte HTML značky, stránky podporují formátování Texy!. Například nový odstavec získáte 2x odřádkováním, citace započněte znakem >, odkaz: "text odkazu":odkaz, **tučně**, *kurzíva* .
  • Adresy začínající na http:// budou automaticky převedeny na odkazy.
  • Na předchozí komentáře odkazujte zápisem [2].
  • Povinné údaje jsou označeny *.