SEMINÁŘ ZNAKOVÉ ŘEČI

Vydáno: 1.10.2009 (1433 přečtení) | Téma:


Mateřské centrum a certifikovaná instruktorka programu BABY SING Linda Sloupecká Vás zve na seminář ZNAKOVÁ ŘEČ PRO BATOLATA 13.10. v 9:00 v prostorách kukátka poplatek za seminář činí 30,– na osobu.

Možná jste o znakování se slyšícími batolaty slyšeli. V Česku je to novinka, ve světě se používá už přes dvacet let. Teď přichází i k Vám.

Znaková řeč pro slyšící batolata je snadný a přirozený způsob jak se dorozumět s vaším dítětem ještě před tím než je schopné mluvit. Znakující miminka tak získávají jedinečnou možnost se podělit o svůj svět se svými nejbližšími a rodiče si užívají větší pohody, která zavládne, když se dozví, co jejich ratolest chce bez slziček a nářku.

Bude-li ze strany rodičů zájem proběhne po přednášce i samotný kurz kurz se základní sadou, která obsahuje pracovní sešit a magnet s 60 – ti znaky na lednici za cenu 499 Kč. Nebo kurz s kompletní sadou kde je knížka, 4 leporela, magnet na lednici a 2 DVD za cenu 879 Kč.


Komentáře:
Kontrolní obrázek

Opište kód z obrázku


Pravidla a možnosti formátování:

  • Nepoužívejte HTML značky, stránky podporují formátování Texy!. Například nový odstavec získáte 2x odřádkováním, citace započněte znakem >, odkaz: "text odkazu":odkaz, **tučně**, *kurzíva* .
  • Adresy začínající na http:// budou automaticky převedeny na odkazy.
  • Na předchozí komentáře odkazujte zápisem [2].
  • Povinné údaje jsou označeny *.