OTEVŘENÍ HERNY

Vydáno: 5.10.2010 (1508 přečtení) | Téma:

Milé děti

maminky, tatínci, ale i babičky a dědové!

Opět otevřeme každé úterý od 8:30 do 11:30 prostory Výprachtického Kukátka pro naše nejmenší děti. Čeká Vás pohádkově vymalovaný prostor, hračky a různé akce.

Ale hlavně noví kamarádi!

Kontakt a komunikace dětí s jejich vrstevníky je důležitá a v pozdějších letech i nápomocná při nástupu do mateřské školky. Maminky si tak alespoň na chvíli odpočinou od běžných starostí v domácnosti a mohou si navzájem vyměnit své zkušenosti, starosti i radosti ve výchově svých ratolestí.

Budeme pro děti připravovat v rámci mateřského centra i různé akce a krátký program v podobě cvičení, tancování…aj.

Rádi uvítáme nové nápady a pomoc při jejich realizaci.

Vstup: rodiče 20,– Kč; dítě zdarma. Tyto peníze budou použity na zajištění chodu jako jsou hygienické potřeby a občerstvení.

Budeme se tedy každé úterý těšit na dětský smích !

Autor: Medek Jan

Komentáře:

1. Dobrý den sháním kroužek pro syna 3,5 let.

- Lucie Tůmová, 30.1.2014 - 10:49

Kontrolní obrázek

Opište kód z obrázku

Pravidla a možnosti formátování:

• Nepoužívejte HTML značky, stránky podporují formátování Texy!. Například nový odstavec získáte 2x odřádkováním, citace započněte znakem >, odkaz: "text odkazu":odkaz, **tučně**, *kurzíva* .
  • Adresy začínající na http:// budou automaticky převedeny na odkazy.
  • Na předchozí komentáře odkazujte zápisem [2].
  • Povinné údaje jsou označeny *.